Вівторок, 03.10.2023, 12:41
Кафедра видавничої справи та редагування КДПУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Архіваріус » Витоки

Рік втрат і здобутків
Перед тим, як описати катаклізми 2012/2013 навчального року, треба, як то радять, повільно видихнути. Давні племена помилилися з "кінцесвітом" на цілий рік - принаймні так здалося всім кафедралам. 2013 рік став чи не найважчим для кафедри за весь час її існування. Таким його зробили передусім кадрові втрати. Двоє наших колег, Семенець Олена Олександрівна і Холявко Ірина Вікторівна - розум і ніжність кафедри, через різні обставини поїхали зробити щасливішими інші університети країни. Чи почувалися ми сумними і невеселими? Так. Чи стали ми нерозумними і зчерствілими? Ні, бо наші колеги духовно з нами, ми спілкуємося і співпрацюємо.
Водночас склад кафедри поповнили нові люди:
Шульга Дмитро Олександрович - молодий кандидат наук, який додав до кафедрального букету нотки здорового цинізму, іронічної сексуальності і норвезького колориту.
Янішевська Олена Василівна - наша випускниця, гордість і надія кіровоградського телебачення, яка зробила життя кафедри більш драйвовим і непередбачуваним.
Іліаді Олександр Іванович - молодий доктор наук, блискавичні аргументи якого спопелили не один студентський інтелект. Як там у Олександра Сергійовича: "Он уважать себя заставил".
Вселенським випробовуванням для кафедри стало проходження акредитації. Пройшли. Дійсно, що нас не вбиває, робить сильнішим. І кожен кафедрал довів це:
Пикалюк Роман Володимирович блискуче захистив кандидатську дисертацію і став ще розумнішим (блондини, вочевидь, ламають стереотипи).
Круть Ірина Юріївна підготувала посібник з дитячих видань і стала майже недосяжною у своїй навчально-методичній величі.
Гуманенко Олександра Олександрівна стала справжнім гуру східних єдиноборств, і тепер спробуйте їй щось не так сказати.
Сім"я TKACHENKO довела всім, що немає меж досконалості - почали гламурно виглядати, стали "бізнеспривабливими" і феєрично відсвяткували свої 30-річчя.
Баранюк Олександр Филимонович став ще принциповішим, ще бездоганнішим, ще елегантнішим. А кажуть, що на Сонці є плями. То вони не бачили нашого Олександра Филимоновича.
Бондар Василь Васильович став ще натхненнішим, ще ліричнішим, ще осяйнішим. А кажуть, що творча богема пихата. То вони не бачили нашого Василя Васильовича.
Окремого обожнювання заслуговує Ганночка Миколаївна, найкращий і найвеселіший лаборант на факультеті, яка не дала збожеволіти кафедральному літописцю в тяжкі часи зневіри і духовного занепаду, коли паща акредитації, здавалося б, ось-ось мала проковтнути наш затишний і чарівний світ.
Ми все подолали, бо сильні, бо разом, бо любимо цей світ (навіть коли холодно і дощить).
Категорія: Витоки | Додав: R_Editor0073 (04.10.2013)
Переглядів: 931 | Рейтинг: 5.0/3
Форма входу
Пошук
Партнери сайту
Copyright KSPU © 2023