Неділя, 26.05.2024, 17:22
Кафедра видавничої справи та редагування КДПУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кафедра видавничої справи та редагування

[Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
[Факультет філології та журналістики]
  
Кафедра працює в напрямі підготовки кваліфікованих фахівців з видавничої справи та редагування. У контексті розбудови національної видавничої справи, входження України до європейського правового, економічного, культурного та освітнього простору на першому плані перебуває вимога забезпечення високого рівня професіоналізму наших випускників – видавців і редакторів української книги та преси, виховання в них здатності приймати принципові рішення й нести відповідальність за наслідки та якість праці.
 
Інформація про кафедру видавничої справи та редагування

 

 

Кафедра видавничої справи та редагування як випускова працює з 2007 року і готує фахівців з напряму підготовки 6.030303 «Видавнича справа та редагування», галузь знань «Журналістика та інформація».

Видавнича справа та редагування постає  однією із найцікавіших спеціальностей на сучасному ринку праці завдяки творчому підходу у розв’язанні професійних питань. Ідеться про підготовку фахівця, який буде здатний не лише писати, редагувати, видавати й рекламувати будь-який видавничий продукт, а й керувати редакційним чи видавничим підрозділом. Перспективність фаху редактора-видавця обумовлюються появою видань нової формації – електронних книг.

Про попит ринку праці на фахівців зазначеної кваліфікації свідчить той факт, що багато студентів, які навчаються за напрямом підготовки «Видавнича справа та редагування», уже сьогодні мають місце роботи, успішно суміщаючи навчання на старших курсах з економічною діяльністю в галузях книговидання, випуску газет, журналів, а також на телебаченні, в інформаційних та рекламних агентствах, прес-центрах.

Випускники працюють на посадах редактора, коректора, оператора комп’ютерної верстки; журналіста, референта у видавництвах та редакціях ЗМІ; керівника маркетингової служби видавництва, рекламного агентства.

Викладання фахових курсів забезпечують доктор філологічних наук, професор Кіровоградського державного педагогічного університету Клочек Г. Д., кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Гуманенко О.О., кандидати філологічних наук, доцент Фенько Н. М., Ткаченко І.А., кандидати філологічних наук, старші викладачі Пикалюк Р.В., Шульга Д.О., викладач Ткаченко С.В., заслужений журналіст України, доцент Бондар В. В., провідні працівники редакцій, видавництв.

При кафедрі успішно функціонують студентський Редакторський центр, медіа-кемп «Чистий простір».

Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Партнери сайту
Copyright KSPU © 2024