Вівторок, 03.10.2023, 13:36
Кафедра видавничої справи та редагування КДПУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Архіваріус » Витоки

Рік стабільних результатів
За календарем майя - це рік світового фіналу, за календарем української влади - рік проведення євро-2012. Викладачі кафедри не знали, чого більше боятися. Тому вирішили зустріти цей рік шаленою працею у вигляді створення нових дисертацій, монографій, наукових статей, навчальних посібників - гідні результати не забарилися.
Олександра Олександрівна Гуманенко блискуче захистила кандидатську дисертацію, продемонструвавши всім присутнім, на що здатні кіровоградські брюнетки.
Олена Олександрівна Семенець об"їздила конференції в усіх регіонах України і надрукувала стільки статей, що позаздрив би сам Перельман.
Ірина Юріївна Круть та Ірина Вікторівна Холявко уклали навчальні посібники, над якими плакали від білої заздрості деякі кафедрали.
Ірина Анатоліївна Ткаченко написала монографію, яка за своїм науковим потенціалом заслуговує на Нобелівську премію, причому в подвійному розмірі.
Чоловічий загін у складі Сергія Володимировича Ткаченка, Романа Володимировича Пикалюка, Олександра Филимоновича Баранюка і Василя Васильовича Бондаря посиленно працює у форматі "незабаром буде вам сюрприз". З нетерпінням чекаємо і сподіваємося у цей неспокійний час на рік стабільних результатів!
Категорія: Витоки | Додав: News_editor (02.12.2011)
Переглядів: 616 | Рейтинг: 5.0/2
Форма входу
Пошук
Партнери сайту
Copyright KSPU © 2023