Вівторок, 03.10.2023, 11:53
Кафедра видавничої справи та редагування КДПУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Архіваріус » Витоки

Нові люди - багатство кафедри
2007 рік став відправним пунктом у самостійному розвитку кафедри. Розумниця - завідувач, трудяги - доценти і викладачі, стильні аспіранти, запасливий лаборант - усе це стало запорукою успішної і цілеспрямованої роботи. Не вистачало тільки родзинок, так би мовити ексклюзиву. Він був знайдений в нових людях...

Бондар Василь Васильович (2007 рік) - очільник кіровоградського письменництва і заслужений журналіст України. Людина з пам"яттю комп"ютера і посмішкою дитини. Ніхто і ніколи не бачив, щоб він кричав або сердився. Завжди спокійний, лагідний, любить солодке. Проте ця вдача приховує від стороннього ока титанічну працю в архівах, що дозволяє його називати кращим знавцем історії літератури і журналістики нашого краю. Коли Василь Васильович починає про щось розповідати, всі потай вмикають диктофони, щоб не пропустити ні слова справжнього скарбу.

Баранюк Олександр Филимонович (2008 рік) - виконує на кафедрі арію гостя з фізмату. Характер нордичний, навіть дуже. Штірліц проти нього - довірливе хлоп"я. Олександр Филимонович усіх бачить наскрізь, його не обдуриш. Запровадив на кафедрі систему виявлення інтернет-плагіату в студентських наукових роботах. Його голос на кафедрі - це голос суворої справедливості. Але якщо вам пощастило побачити посмішку Олександра Филимоновича, ви відразу зрозумієте, що насправді він білий і пухнастий.

Орел (Бондар) Світлана Василівна (2009 рік) - журналіст з пелюшок. Унікальна жінка, яка може на кафедрі зіграти моновиставу за творчістю Ліни Костенко, приготувати їжу на всіх членів кафедри за 30 хвилин, побувати на всіх важливих міських заходах і написати статтю в міжнародний тижневик "Дзеркало тижня". Таємниця невичерпної енергії звичайно цікавить усіх кафедралів. Одні кажуть, що то природа, інші шукають джерело в очах Василя Васильовича, який, здається, сам собі заздрить, що в нього така дружина.
Категорія: Витоки | Додав: admin (26.04.2010)
Переглядів: 752 | Рейтинг: 5.0/1
Форма входу
Пошук
Партнери сайту
Copyright KSPU © 2023