Вівторок, 03.10.2023, 11:44
Кафедра видавничої справи та редагування КДПУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Архіваріус » Витоки

Історія продовжується
Усе почалося з банального бебі-буму. Ткаченко Ірина Анатоліївна і Круть Ірина Юріївна задумали понароджувати купу дітей. Тепер у них на двох троє дітей - з чим ми їх і вітаємо!!! У свою чергу Ткаченко Сергій Володимирович та Снєжко Ольга Сергіївна теж надумали народжувати... Щоправда, дисертації - з чим ми їх і вітаємо!!! На кафедру чекали зміни в образі нових викладачів і лаборанта. І в цей образ гармонічно вписалися троє справжніх бійців. Але з цього місця детальніше...

Кісільова Ганна Миколаївна - "золотий голос" факультету і за сумісництвом - новий лаборант нашої кафедри. З приходом Ганни Миколаївни в кафедральній шафі тепер завжди можна знайти чай, каву, цукор, мед, печиво (мінімум 3-х сортів), цукерки і безліч необхідних побутових дрібничок. З такою людиною ніколи не будеш голодним. Що там казати - наша людина!

Холявко Ірина Вікторівна - молода мама і молодий доцент. Немає такої людини на планеті Земля, яка б чула, як Ірина Вікторівна кричить або гнівається. Це просто якийсь "луч света в темном царстве". Своєю доброю вдачею Ірина Вікторівна збалансує будь-яку конфліктну ситуацію. Щастить же нашій кафедрі на людей!

Пикалюк Роман Володимирович - обрана людина, адже він аспірант професора Семенець Олени Олександрівни. Коли вони починають вдвох обговорювати наукові речі, то у всієї кафедри стрімко розвивається комплекс неповноцінності, бо з усіх слів знайомим є тільки слово "дискурс". А ще Роман Володимирович - молодий привабливий вихований блондин, який вміє червоніти і неймовірно чарівно посміхатися. Тому всі жінки від 10 до 90 років його обожнюють.

Категорія: Витоки | Додав: admin (10.01.2009)
Переглядів: 676 | Рейтинг: 5.0/1
Форма входу
Пошук
Партнери сайту
Copyright KSPU © 2023